INCENDIU la Oarda de Jos. Remorca unui TIR parcat în curtea unei firme a fost cuprinsă de flăcări
Din primele date, remorca frigorifică a unui TIR parcat în curtea firmei, aproape de DN1, a luat foc.
Publicitate
Potrivit ISU, se intervine cu o autospecială, neexistând pericol de extindere a flăcărilor.
UPDATE: Incendiul a izbucnit în curtea firmei Elit de la Oarda de Jos, iar TIR-ul făcea parte din parcul de autovehicule scoase din uz.
foto: arhivă
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)