Incendiu la Valea Goblii, comuna Vințu de Jos. Pompierii intervin cu trei autospeciale
Pompierii din Sebeș intervin luni seara pentru stingerea unui incendiu în satul Valea Goblii, comuna Vințu de Jos.
Din primele date, flăcările au cuprins acoperișul și o încăpere dintr-o casă.
Pompierii acționează cu trei autospeciale de stingere și una SMURD B2.
Publicitate
Nu sunt persoane rănite.
UPDATE ora 22.00: Incendiul a fost localizat.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)