INCENDIU lângă șoseaua de centură a orașului Alba Iulia. Pompierii intervin cu două autospeciale
Pompierii din Alba Iulia au fost chemați să intervină, duminică după-amiaza, pentru stingerea unui incendiu de vegetație izbucnit pe marginea șoselei de centură a orașului.
Potrivit ISU Alba, intervin echipaje cu două autospeciale.
A luat foc un teren cu vegetație uscată, aproape de cartierul Partoș.
Publicitate
foto: arhivă
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)