Incendiu pe Autostrada A10, Alba Iulia-Aiud: O mașină a luat foc
O mașină a luat foc sâmbătă, 10 august, în jurul orei 18.40, pe Autostrada A10, la kilometrul 21, pe sensul de mers Alba Iulia- Aiud.
La fața locului intervin pompierii din Alba Iulia cu o autospecială de stingere.
Potrivit ISU Alba, este vorba despre un incendiu izbucnit la compartimentul motor al unui autoturism. Din primele informații nu au fost înregistrate victime.
Publicitate
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)