Incendiu pe Autostrada A10, Alba Iulia-Sebeș: O mașină ar fi luat foc
Un incendiu a izbucnit joi, 17 iulie, în jurul orei 12,40, pe autostrada A10, sensul de mers Alba Iulia-Sebeș, în zona Alba Sud.
Din primele informații transmise de ISU Alba, incendiul se manifestă la un autoturism.
La fața locului intervin pompierii din Alba Iulia cu o autospecială de stingere și un echipaj de prim ajutor.
Publicitate
Misiunea pompierilor este în dinamică. Știre în curs de actualizare.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)