FOTO-VIDEO: Maşină a DSP Alba, avariată după ce un copac s-a prăbuşit. O ţeavă de gaz a fost fisurată. Incident în curtea spitalului din Alba Iulia
Potrivit ISU Alba, la faţa locului au acţionat şi pompierii de la Detaşamentul Alba Iulia, pentru îndepărtarea copacului de pe maşină şi asigurare măsuri de siguranţă.
UPDATE: Maşina avariată este o Dacia Logan şi aparţine Direcţiei de Sănătate Publică Alba. Incidentul s-a petrecut lângă sediul instituţiei, aflat în curtea spitalului. Nu au fost persoane rănite.
A mai fost avariat un dispozitiv de răcire a aerului montat pe clădirea instituţiei.
Potrivit DSP Alba, maşina era asigurată, astfel că paguba va fi recuperată.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (1)