Informații eronate pe portalul Primăriei Câmpeni. La 39 de zile de la alegeri, Călin Andreș rămâne primar pe siteul instituției
La 39 de zile de la alegeri, site-ul Primăriei Câmpeni nu a fost adus la zi și transmite informații oficiale eronate. Astfel, potrivit portalului oficial al administrației locale, primar al orașului este tot Călin Andreș (PSD).
Asta în ciuda faptului că alegerile au fost câștigate de Cristian Pașca (PNL), care este noul primar al orașului.
Se pare că noua administrație acordă foarte puțină importanță siteului care ar trebui să fie principalul instrument de informare a cetățenilor.
Asta cu toate că există o serie de informații publice care trebuie postate în mod obligatoriu acolo și menținute la zi (majoritatea acestor informații sunt vechi de cel puțin un an).
Siteul nu a fost adus la zi nici în ceea ce privește componența Consiliului Local.
Urmariti Alba24.ro si pe Google News
Anunturi Alba24
Publica un anunt gratuitSTIREA TA — trimite foto/video la Alba24







Comentarii (1)