L-ați văzut? Un bărbat din satul Galați, dat dispărut după ce a plecat de la domiciliu și nu s-a mai întors. Polițiștii îl caută
Polițiștii din Alba caută un bărbat care a dispărut din localitatea Galați. Persoanele care pot oferi informații sunt rugate să anunțe cea mai apropiată unitate de poliție sau să sune la 112.
Potrivit IPJ Alba, la data de 26 iunie 2026, în jurul orei 19.30, polițiștii din orașul Zlatna au fost sesizați cu privire la faptul că Irimie Tiberiu - Gelu, în vârstă de 57 de ani, a ieșit la plimbare, ca de obicei, dar nu a mai revenit, până în prezent, la domiciliul său.
La momentul dispariției, purta un trening negru, tricou gri și adidași gri.
Bărbatul a fost dat în urmărire, iar polițiștii au demarat, imediat după sesizare, activități de căutare, dar, până în prezent, nu a fost găsit.
Persoanele care pot da informații, în vederea identificării sale, sunt rugate să anunțe cea mai apropiată unitate de poliție sau să sune la 112.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)