La un pas de moarte: Un tânăr a fost salvat de la înec, la ştrandul de la Schit, după ce suferit un şoc, din cauza căldurii
Potrivit poliţiştilor, tânărul a mers la ştrand pentru a se răcori, dar, din cauza temperaturilor ridicate şi la contactul cu apa rece, a suferit un şoc. Acesta a declarat că a ameţit şi şi-a pierdut ulterior cunoştinţa, dar a fost salvat la timp, înainte de a se îneca. Tânărul a fost transportat de urgenţă la Spitalul Judeţean Alba, iar starea lui este stabilă.
Menţionăm că termometrele indicau, luni, la orele amiezii, în Alba Iulia, 32 de grade Celsius.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)