LIVE VIDEO: Mesajul președintelui Klaus Iohannis, după evaluarea măsurilor cu privire la gestionarea epidemiei de coronavirus
O nouă ședință pentru evaluarea măsurilor cu privire la gestionarea epidemiei COVID-19 a fost covocată pentru luni, ora 12, la Palatul Cotroceni, anunță Administrația Prezidențială.
La ședință au participat premierul, Ludovic Orban, ministrul Finanțelor Publice, Florin Cîțu, ministrul Afacerilor Interne, Marcel Vela, ministrul Apărării Naționale, Nicolae Ciucă, ministrul Economiei, Energiei și Mediului de Afaceri, Virgil Popescu, ministrul Sănătății, Nelu Tătaru, ministrul Muncii și Protecției Sociale, Violeta Alexandru, și şeful Departamentului pentru Situaţii de Urgenţă, secretar de stat Raed Arafat.
Publicitate
Știre în actualizare.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)