Locuitori din Alba Iulia, fără acces la internet și servicii de televiziune, după dezafectarea unor stâlpi stradali de beton
O parte dintre locuitorii din Alba Iulia, din zona Stadion, au rămas fără conexiune la internet și servicii de televiziune, de două zile.
Este vorba despre abonații Nextgen, a transmis un cititor Alba24.
Cititorul spune că responsabili ar fi angajații firmelor care se ocupă de dezafectarea stâlpilor de beton stradali.
Publicitate
”Au tăiat tot ce se putea și astfel, au lăsat foarte mulți utilizatori ai rețelei Nextgen fără imagine tv si conexiune internet.
Nici astăzi nu s-a rezolvat problema” a precizat acesta.
Foto: Arhivă, rol ilustrativ
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (5)