Lucrări de dezinsecție și deratizare desfășurate joi, 13 august, pe raza domeniului public al Municipiului Sebeș - Comunicat
Primăria Municipiului Sebeș desfășoară joi, 13 august 2020, începând cu ora 18:00, prin Serviciul Public Administrarea Patrimoniului Sebeș, lucrări de dezinsecție și deratizare pe raza domeniului public (spații verzi, parcuri).
Substanțele utilizate sunt avizate de Ministerul Sănătății, iar intervențiile se desfășoară astfel încât echipamentele de pulverizat utilizate să nu provoace disconfort cetățenilor.
Publicitate
Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru respectarea măsurilor de precauție.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)