„MĂ DOARE LA BASS”, cel mai nou videoclip al albaiulianului Marius Moga. Cu Maia Morgenstern și Răzvan Vasilescu
„Ma doare la bass” este cel mai nou videoclip al albaiulianului Marius Moga, un single în colaborare cu What`s Up și Shift. Videoclipul este realizat de către fratele artistului, Iulian Moga. Familia Moga este reprezentată în videoclip de marii actori români, Maia Morgenstern şi Răzvan Vasilescu.
Publicitate
La filmări, Marius Moga a ieșit din zona de confort și s-a deghizat în mai multe personaje, care mai de care mai surprinzătoare.
Fanii îl pot vedea pe Marius Moga așa cum nu l-au mai văzut niciodată.
Printre surprize se numără și aparițiile marilor actori Maia Morgenstern și Răzvan Vasilescu, în rolurile părinților artistului în clip.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (1)