Mâncare caldă, contra cost, pentru angajaţii spitalului din Alba Iulia. Bucătăria instituţiei, dotată cu vase de inox
Bucătăria şi fiecare secţie a spitalului din Alba Iulia au fost dotate cu cărucioare şi veselă pentru transportul hranei pacienţilor. De asemenea, s-a amenajat şi o sală de mese pentru personalul angajat, unde se serveşte felul doi, preparat în bucătăria spitalului.
Citeşte mai multe detalii şi vezi fotografii, pe Sănătate.Alba24.ro.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)