Mesajul conducerii Primăriei Aiud, cu ocazia Sărbătorilor de Iarnă
Conducerea Primăriei Aiud transmite un mesaj, cu ocazia Sărbătorilor de Iarnă.
“Avem bucuria ca, la acest moment de sfârşit şi început de an, să vă transmitem gândurile noartre, însoţite de urările sincere de sănătate, multe împliniri, pace în suflete, împăcare şi bună trăire alături de cei dragi.
Publicitate
Primar, Iulia Adriana Oana Badea
Viceprimar, Helga Lőrincz
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)