Ministrul de Interne Cătălin Predoiu și secretarul de stat Bogdan Despescu, ”descindere” neanunțată la IPJ Alba
Ministrul de Interne, Cătălin Predoiu și secretarul de stat Bogdan Despescu au venit marți la sediul IPJ Alba, într-o vizită care nu a fost anunțată public.
Potrivit surselor Alba24, aceștia au sosit în jurul orei 10:30 și au stat aproximativ o oră.
Publicitate
Cei doi s-au întâlnit cu șefii de serviciu și cu conducerea Inspectoratului Județean de Poliție Alba, după care au plecat fără să facă declarații.
Șeful IPJ Alba, Florin Dogaru, a spus că a fost vorba de o ședință internă și că nu poate oferi mai multe detalii legate de acest lucru.
Reprezentanții instituției au transmis că vor veni cu precizări ulterioare prin Biroul de Presă.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (3)