Minor de 16 ani din judeţul Neamţ, cercetat penal la Aiud. A fost prins de poliţişti după ce a furat un telefon mobil dintr-o maşină
Potrivit IPJ Alba, miercuri, în jurul orei 19.20, poliţiştii de siguranţă publică din cadrul Poliţiei Municipiului Aiud l-au depistat, în flagrant delict, pe un minor de 16 ani, din judeţul Neamţ, imediat după ce a sustras, dintr-un autoturism, un telefon mobil.
Publicitate
Telefonul a fost recuperat şi restituit păgubitului, iar faţă de minor cercetările sunt continuate sub aspectul comiterii infracţiunii de furt.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)