Municipiul Sebeș, fără apă, de luni, ora 23.00 și până marți, la ora 18.00. Sistarea alimentării este cauzată de lucrări la rețele
Publicitate
Alimentarea cu apă în Sebeș va fi sistată începând de luni, ora 23.00, și până marți, ora 18.00. Reprezentanții Apa CTTA au explicat că lucrările de racordare se vor realiza pe străzile Radu Stanca, Nicolae Iorga și Tudor Vladimirescu, dar că, pentru realizarea acestora, este nevoie de oprirea temporară a furnizării de apă în întreg municipiul.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (1)