Nicolae Lupu a părăsit FC Unirea Alba Iulia
Acestora li s-au achitat restanțele la zi și li s-au reziliat contractele. ”Connsiliul de administrație a decis ca aceştia să nu mai facă parte din staff-ul Unirii, mai multe nu se poate spune momentan, nici dacă se va reveni asupra deciziei și nici cine-i va înlocui”, a declarat Eutin Bojin, manager sportiv Unirea Alba Iulia.
Surse apropiate clubului din Cetatea Marii Uniri susțin că echipa va fi preluată complet de Roșia Montană Gold Corporation, iar echipa va avea ca obiectiv imediat accederea în elita fotbalului românesc.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (1)