Nouă şoferi au rămas fără permise pentru depăşire neregulamentară. Acţiune a poliţiştilor pe DN1 şi DN7 în Alba
Acţiunea a fost organizată pentru prevenirea accidentelor rutiere cauzate de depăşiri neregulamentare. Poliţiştii au constatat şi sancţionat 66 de abateri contravenţionale, pentru care au aplicat amenzi în valoare totală de 9.820 lei, dintre acestea 9 fiind aplicate pentru depăşire neregulamentară.
Publicitate
Cei 9 conducători auto au fost sancţionaţi şi cu suspendarea permisului de conducere.
foto: arhivă
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)