O maşină a Gărzii Financiare a luat foc în cartierul Cetate din Alba Iulia. Şoferul era în misiune
Şoferul susţine că este vorba, cel mai probabil, despre o defecţiune tehnică din cauza căldurii, dar şi a numărului de kilometri parcurşi în ultimele zile. Maşina a fost parcată în faţa magazinului "Obiectiv" din Cetate şi au fost aşteptaţi mecanici auto, care stabilesc
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)