Contacteaza-ne si pe
Publicitate

EVENIMENT

OLIMPICII anului școlar 2017-2018 în ALBA: LISTA celor mai buni elevi şi profesori din județ

avatar

Publicat

47685366_1107961392711516_4057705885160439808_n

Cei mai buni elevi și profesori din județul Alba în anul şcolar 2017-2018 au fost premiați luni, la Alba Iulia. Performanţa acestora a fost recunoscută astfel de autorităţile locale, evidenţiind importanţa educaţiei în județ.

Anul acesta, potrivit listei întocmite de Inspectoratul Școlar Județean Alba, au fost 221 de elevi și 157 de profesori nominalizaţi şi premiaţi. Aceştia au primit diplome și premii în bani, pentru performanțele obținute la olimpiadele și concursurile școlare.

Lista elevilor premiați

Nume/prenume elev – Unitatea de învățământ/localitatea

Șuibea Adina Nicoleta – Colegiul Economic „Dionisie Pop Marţian” Alba Iulia

Albu Cristian Gabriel – Colegiul Naţional „Avram Iancu” Cîmpeni

Andreș Iulia – Colegiul Naţional „Avram Iancu” Cîmpeni

Dobra Andrei Daniel – Colegiul Naţional „Avram Iancu” Cîmpeni

Furdui George – Colegiul Naţional „Avram Iancu” Cîmpeni

Petruse Cătălin – Colegiul Naţional „Avram Iancu” Cîmpeni

Balázs Joshua – Colegiul Naţional „Bethlen Gábor” Aiud

Başa Laura – Colegiul Naţional „Bethlen Gábor” Aiud

Böjte Ádám – Colegiul Naţional „Bethlen Gábor” Aiud

Csegezi Katalin – Colegiul Naţional „Bethlen Gábor” Aiud

Kolumbán Pál – Colegiul Naţional „Bethlen Gábor” Aiud

Kónya Csenge – Colegiul Naţional „Bethlen Gábor” Aiud

Kürti Gergő – Colegiul Naţional „Bethlen Gábor” Aiud

Molnár Júlia-Mónika – Colegiul Naţional „Bethlen Gábor” Aiud

Nyitrai Orsolya-Éva – Colegiul Naţional „Bethlen Gábor” Aiud

Oniga Kriszta – Colegiul Naţional „Bethlen Gábor” Aiud

Szabó Andrea Krisztina – Colegiul Naţional „Bethlen Gábor” Aiud

Szakács Amália – Colegiul Naţional „Bethlen Gábor” Aiud

Ardeleanu Ștefania Adela – Colegiul Naţional „David Prodan” Cugir

Băluțiu Iulia Alessia – Colegiul Naţional „David Prodan” Cugir

David Mihai Alin – Colegiul Naţional „David Prodan” Cugir

Drogotel Diana – Colegiul Naţional „David Prodan” Cugir

Ichim Diana – Colegiul Naţional „David Prodan” Cugir

Oargă Rareș – Colegiul Naţional „David Prodan” Cugir

Tufănescu Antonia Ema – Colegiul Naţional „David Prodan” Cugir

Barna Maria Daniela – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Bel Luana Andrada – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Bîrluţiu Claudiu Andrei – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Drăgan Lavinia-Teodora – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Drăguș Alexandru – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Filimon Robert Alexandru – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Fleșeriu Robert – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Ghirișan Ștefania – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Ghișa Alexandru Nicolae – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Ghișa Ștefania – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Giura Denisa Andreea – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Groza Daniela – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Kast Larisa – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Marc Denisa Georgiana – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Mărginean Tiberius – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Moiceanu Alexandru Nicolae – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Niță Roberta Maria – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Oargă Andreea Claudia – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Oltean Teodora Nicoleta – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Sasu George Gabriel – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Socol Dragoș  – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Suciu Alin Florin – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Toader Daniel – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Voina Maria – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Avram Bianca Veronica – Colegiul Naţional „Inochenţie Micu Clain” Blaj

Isailă Gabriela Veronica – Colegiul Naţional „Inochenţie Micu Clain” Blaj

Lazăr Maria – Colegiul Naţional „Inochenţie Micu Clain” Blaj

Moldovan Cristian Ioan – Colegiul Naţional „Inochenţie Micu Clain” Blaj

Teodorescu Tania – Colegiul Naţional „Inochenţie Micu Clain” Blaj

Wetzel Brigitte – Colegiul Naţional „Inochenţie Micu Clain” Blaj

Wetzel Georg Johannes – Colegiul Naţional „Inochenţie Micu Clain” Blaj

Alba Alexia Andreea – Colegiul Naţional „Titu Maiorescu” Aiud

Ispas Ioan Adrian – Colegiul Naţional „Titu Maiorescu” Aiud

Maier Paula – Colegiul Naţional „Titu Maiorescu” Aiud

Munteanu Filip – Colegiul Naţional „Titu Maiorescu” Aiud

Sasu Augustin – Colegiul Naţional „Titu Maiorescu” Aiud

Șuteu Luz Maria Milagros – Colegiul Naţional „Titu Maiorescu” Aiud

Cătana Bota Bogdan – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Cîmpean Maria Silvia – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Ciule Alexandra Ioana – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Cojocaru Andrei Octavian – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Costache Alexandra Maria – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Costea Mircea – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Crăciun Puiu Andrei – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Cristea Robert Mihai – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Curta Cristian – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Dumitrașcu Bogdan – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Faur Cristian – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Filip Luminița – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Gheorghiu Radu Ştefan – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Ion Roberta – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Lăzărescu Adelina – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Lihor Ioachim – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Luca Marian Emilian – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Lucaciu Mădălin – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Lungu Laurențiu Valentin – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Mihăescu Răzvan – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Olar Darius Andrei – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Oltean Cristina – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Rodilă Andrei – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Șerban Raluca – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Teodorescu Alina Petruța – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Tomoiagă Ioana Anca – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Țurcă I.Iuliana Alexandra – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Chenti Ioan Marian Adelin – Colegiul Tehnic „Alexandru Domşa” Alba Iulia

Dan Cristian Nicolae – Colegiul Tehnic „Alexandru Domşa” Alba Iulia

Dragomir Sebastian – Colegiul Tehnic „Alexandru Domşa” Alba Iulia

Gheorghita Dan Valentin – Colegiul Tehnic „Alexandru Domşa” Alba Iulia

Goia Ionela Adela – Colegiul Tehnic „Apulum” Alba Iulia

Litan Adrian Valeriu – Colegiul Tehnic „Dorin Pavel” Alba Iulia

Usturoi Emil – Colegiul Tehnic „Dorin Pavel” Alba Iulia

Alb Catalin – Colegiul Tehnic „I. D. Lăzărescu” Cugir

Holhoş Maria Elena – Liceul „Horea, Cloşca și Crișan” Abrud

Lazăr Andrei Ștefan –  Liceul „Horea, Cloşca și Crișan” Abrud

Petaca Ionut Valentin – Liceul „Horea, Cloşca și Crișan” Abrud

Avram Paul Nicolae – Liceul Cu Program Sportiv Alba Iulia

Bobăilă Ioana – Liceul Cu Program Sportiv Alba Iulia

Dura Andrei Iulian – Liceul Cu Program Sportiv Alba Iulia

Nemeti Mădălina – Liceul Cu Program Sportiv Alba Iulia

Anca Ioana Daria – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Bălan Niculina – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Bălăucă Natalia – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Barbu Laurențiu – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Bic Maria – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Brânzaniuc Bogdan – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Bumbu Marina – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Cataramă Carina – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Chindriș Raoul – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Chiorean Mihai – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Ciugudean Raul – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Clamba Darius – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Damian Francisc – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Dăncilă Irina Maria – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Diaconu Alexandra – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Giura Anamaria – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Gligor Lungan Vladimir – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Hada Petronela – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Iancu Roxana – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Ionaș Maria – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Jidvean Abel – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Mancer Antonia – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Mihălțan Alexia – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Moga Albert – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Muntean Andreea – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Narița Raul – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Nicolae Natalia – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Novăcean Alexia – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Oargă Nuria – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Oargă Roxana – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Oniciu Ramona – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Opruța Noemi – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Pascu Ștefana – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Petrean Casian – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Pop Cristian Gabriel – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Popescu Cătălina – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Popov Carolina – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Potîrniche Ion – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Roba Cristian – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Romoșan Daria – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Roșu Silviu – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Săndulache Alexandru – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Săndulache David Răzvan – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Şuşman Bianca Ştefana – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Theiss Marie Elisabeth – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Todea Andrei – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Török Andrea – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Udrea Carina – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Voina Maria – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Cojocaru Cristina Alexandra – Liceul Tehnologic „Ştefan Manciulea” Blaj

Goția Emanuel Ioan – Liceul Tehnologic Agricol „Alexandru Borza” Ciumbrud

Neag Ioana Gabriela – Liceul Tehnologic de Turism și Alimentaţie Arieşeni

Bucea Marian Ioan – Liceul Tehnologic Silvic Cîmpeni

Buș Mihaela Corina – Liceul Tehnologic Silvic Cîmpeni

Duţă Nicolae-Roberto – Liceul Teologic Greco-Catolic „Sf. Vasile Cel Mare” Blaj

Moldovan Claudiu-Iulian – Liceul Teologic Greco-Catolic „Sf. Vasile Cel Mare” Blaj

Bálint Barna – Liceul Teologic Romano-Catolic „GMGK” Alba Iulia

Boros Eszter Boglárka – Liceul Teologic Romano-Catolic „GMGK” Alba Iulia

Csinádi Dávid – Liceul Teologic Romano-Catolic „GMGK” Alba Iulia

Cucuiet Hortenzia – Liceul Teologic Romano-Catolic „GMGK” Alba Iulia

Gergely József – Liceul Teologic Romano-Catolic „GMGK” Alba Iulia

Kedves Szabolcs – Liceul Teologic Romano-Catolic „GMGK” Alba Iulia

Komáromi Orsolya – Liceul Teologic Romano-Catolic „GMGK” Alba Iulia

Lázár Hunor-Imre – Liceul Teologic Romano-Catolic „GMGK” Alba Iulia

Nagyházi Hunor – Liceul Teologic Romano-Catolic „GMGK” Alba Iulia

Tóth Kincső-Dorottya – Liceul Teologic Romano-Catolic „GMGK” Alba Iulia

Vecsei Krisztina – Liceul Teologic Romano-Catolic „GMGK” Alba Iulia

Cordea Alessia – Liceul Teoretic „Petru Maior” Ocna Mureş

Demian Ana-Maria – Liceul Teoretic „Petru Maior” Ocna Mureş

Horvath Lukas – Liceul Teoretic „Sf. Iosif” Alba Iulia

Medrea Sergiu – Liceul Teoretic „Sf. Iosif” Alba Iulia

Chicidea Ana – Şcoala Gimnazială Cîmpeni

Cibu Maria Isabelle – Şcoala Gimnazială Daia Română

Muscă Miruna – Şcoala Gimnazială Şona

Németh Tünde – Şcoala Gimnazială Lopadea Nouă

Sicoe Ciprian – Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud

Cerbu Codruț Daniel – Şcoala Gimnazială „Ion Agârbiceanu” Alba Iulia

Cătăuţă Casiana – Școala Gimnazială „Ion Pop Reteganul” Sîncel

Miron Gavril Maria-Alexandra – Școala Gimnazială „Lucian Blaga” Ocna Mureş

Bandici Dan – Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba Iulia

Bozdog Ana – Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba Iulia

Fiț Rareș – Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba Iulia

Giurea Ștefan – Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba Iulia

Giurgiu Costin – Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba Iulia

Levitchi Daria Ioana – Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba Iulia

Oprinescu Carmen – Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba Iulia

Petraşcu Bianca – Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba Iulia

Popa Florin Alexandru – Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba Iulia

Tunsoiu Antonia Emilia – Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba Iulia

Bustan Cosmina Maria – Şcoala Gimnazială „Nicodim Ganea” Bistra

Toda Puiuleţ Emanuela Coralia – Şcoala Gimnazială „Nicodim Ganea” Bistra

Ionescu Bianca – Școala Gimnazială „Nicolae Drăgan” Galda De Jos

Căldăraș Florin Marian – Școala Gimnazială „Simion Balint” Roşia Montană

Nuța Maria Lucia – Școala Gimnazială „Simion Balint” Roşia Montană

Nuța Valentina Ioana – Școala Gimnazială „Simion Balint” Roşia Montană

Pintea Robert Claudiu – Școala Gimnazială „Simion Balint” Roşia Montană

Spătăcean Anamaria – Şcoala Gimnazială „Singidava” Cugir

Comăndașu-Soare Stephanie Elena – Şcoala Gimnazială „Toma Cocişiu” Blaj

Corbean Tudor – Şcoala Gimnazială „Toma Cocişiu” Blaj

Edveș Denisa – Şcoala Gimnazială „Toma Cocişiu” Blaj

Kabai Péter – Şcoala Gimnazială „Toma Cocişiu” Blaj

Poptelecan Ioana – Adriana – Şcoala Gimnazială „Toma Cocişiu” Blaj

Trif Ramona Maria – Şcoala Gimnazială „Toma Cocişiu” Blaj

Fleșeriu Daria – Școala Gimnazială „Vasile Goldiş” Alba Iulia

Moga Victoria – Școala Gimnazială „Vasile Goldiş” Alba Iulia

Mateiu Paula – Școala Gimnazială Lăzeşti Scărişoara

Băluțiu Denisa Claudia – Şcoala Gimnazială Nr. 3 Cugir

Vaida Aida – Şcoala Gimnazială Nr. 3 Cugir

Vașarhelean Rebeca – Şcoala Gimnazială Nr. 3 Cugir

Baciu Octavian – Seminarul Teologic Ortodox „Sf. Simion Ştefan” Alba Iulia

Bândean Adrian Valentin – Seminarul Teologic Ortodox „Sf. Simion Ştefan” Alba Iulia

Dănilă Marian Alexandru – Seminarul Teologic Ortodox „Sf. Simion Ştefan” Alba Iulia

Ghiță Darius Alexandru – Seminarul Teologic Ortodox „Sf. Simion Ştefan” Alba Iulia

Haidău Darius – Seminarul Teologic Ortodox „Sf. Simion Ştefan” Alba Iulia

Nistor Victoria – Seminarul Teologic Ortodox „Sf. Simion Ştefan” Alba Iulia

Rotaru Andrei – Seminarul Teologic Ortodox „Sf. Simion Ştefan” Alba Iulia

Tamaș Bogdan Ionuț – Seminarul Teologic Ortodox „Sf. Simion Ştefan” Alba Iulia

Lista profesorilor premiați

Nume/prenume cadru didactic – Unitatea de învățământ/localitatea

Avram Dan – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Avram Rodica – Liceul Teologic Greco-Catolic „Sf. Vasile Cel Mare” Blaj

Bădău Georgeta – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Badu Istina – Școala Gimnazială „Lucian Blaga” Ocna Mureş

Balea Elena – Şcoala Gimnazială „Nicodim Ganea” Bistra

Bandici Emanuela – Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba Iulia

Bar Alin – Liceul „Horea, Cloşca și Crișan” Abrud

Bar Livia – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Barbu Horea – Colegiul Naţional „Avram Iancu” Cîmpeni

Băruță Rodica – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Bătrîna Rodica – Școala Gimnazială „Simion Balint” Roşia Montană

Berindeie Elena – Colegiul Naţional „Avram Iancu” Cîmpeni

Berindeie Nicolae Virgil – Colegiul Naţional „Avram Iancu” Cîmpeni

Beșliu Radu – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Boian Daniel – Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba Iulia

Borteş Narcis – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Brădilă Laura – Şcoala Gimnazială Daia Română

Budae Nicoleta – Şcoala Gimnazială Cîmpeni

Burz Gheorghe – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Busuioc Carmen – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Buzgar Carmen – Liceul Tehnologic Silvic Cîmpeni

Caizer Daniela – Colegiul Naţional „Titu Maiorescu” Aiud

Cârcoană Adela – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Cătăuță Ioana – Şcoala Gimnazială „Ion Pop Reteganul” Sîncel

Cetean Emil – Colegiul Economic „Dionisie Pop Marţian” Alba Iulia

Cimpean Adela – Colegiul Tehnic „Alexandru Domşa” Alba Iulia

Ciobanu Anișoara – Liceul Tehnologic „Ştefan Manciulea” Blaj

Ciobotă Emil – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Cleja Adriana – Şcoala Gimnazială „Toma Cocişiu” Blaj

Coman Florina – Şcoala Gimnazială Şona

Constantin Adriana – Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba Iulia

Corcheș Nicolae – Colegiul Naţional „Avram Iancu” Cîmpeni

Cosma Florin – Colegiul Tehnic „Alexandru Domşa” Alba Iulia

Costan Zamfira – Colegiul Naţional „Titu Maiorescu” Aiud

Craiu Teodora – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Crișan Alina – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Crișan Emilia – Alexandra Școala Gimnazială „Nicolae Drăgan” Galda De Jos

Damian Emma – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Dan Anca – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Dezső Réka – Şcoala Gimnazială „Toma Cocişiu” Blaj

Dinca Cristian – Colegiul Economic „Dionisie Pop Marţian” Alba Iulia

Dragoman Cosmin – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Dragomir Andrei – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Dura Simina – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Farkas László – Liceul Teologic Romano-Catolic „GMGK” Alba Iulia

Filip Alexandrina – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Filipescu Dorina – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Fodor Brigitta – Colegiul Naţional „Bethlen Gábor” Aiud

Fodor Katalin – Colegiul Naţional „Bethlen Gábor” Aiud

Fuia Anamaria – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Furdui Veronica Mirona – Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba Iulia

Gál László – Liceul Teologic Romano-Catolic „GMGK” Alba Iulia

Gherman Alexandru – Liceul Teologic Greco-Catolic „Sf. Vasile Cel Mare” Blaj

Ghiță Ioan – Colegiul Naţional „Inochenţie Micu Clain” Blaj

Ghiță Romanța – Colegiul Naţional „Inochenţie Micu Clain” Blaj

Giurca Cornelia – Școala Gimnazială „Vasile Goldiş” Alba Iulia

Giurgiu Dorina – Liceul Cu Program Sportiv Alba Iulia

Gligor Liliana – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Goția Ioana – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Hausner Margareta – Liceul Teoretic „Sf. Iosif” Alba Iulia

Humeniuc Ramona – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Irimie Sanda – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Ispas Nicolae – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Ivan Ingrid – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Kovács Mihály – Liceul Teologic Romano-Catolic „GMGK” Alba Iulia

Lăncrăjan Tatiana – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Lapadus Ioan – Colegiul Tehnic „Alexandru Domşa” Alba Iulia

László István – Liceul Teologic Romano-Catolic „GMGK” Alba Iulia

Lázár Emőke – Colegiul Naţional „Bethlen Gábor” Aiud

Limbasan Ioan – Colegiul Tehnic „Alexandru Domşa” Alba Iulia

Lőrincz Ildikó – Colegiul Naţional „Bethlen Gábor” Aiud

Lungu Mariana – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Lupu Lucia – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Maierescu Mariana – Şcoala Gimnazială „Ion Agârbiceanu” Alba Iulia

Maniu Sixtine – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Marcu Ana – Şcoala Gimnazială „Toma Cocişiu” Blaj

Mărginean Maria – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Marian Anca Cătălina – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Marincaș Marinela – Colegiul Naţional „David Prodan” Cugir

Marinescu Rodica – Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba Iulia

Mârza Traian – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Mateescu Mihaela – Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba Iulia

Mateş Rodica – Colegiul Tehnic „Dorin Pavel” Alba Iulia

Micaciu Alexandru Catalin – Colegiul Tehnic „I. D. Lăzărescu” Cugir

Milea Anna – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Mircea Cosmina – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Mirea Iulian – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Mirișan Luciana – Școala Gimnazială Lăzeşti Scărişoara

Modoeanu Lucia – Colegiul Naţional „Titu Maiorescu” Aiud

Moghiroiu Ana – Colegiul Economic „Dionisie Pop Marţian” Alba Iulia

Muntean Aida – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Muntean Alina – Liceul cu Program Sportiv Alba Iulia

Muntean Ioan – Colegiul Tehnic „Dorin Pavel” Alba Iulia

Muntean Liana – Școala Gimnazială „Vasile Goldiş” Alba Iulia

Munteanu Anca – Colegiul Naţional „David Prodan” Cugir

Mureșan Laura – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crişan” Alba Iulia

Mureşan Simona – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Napău Ileana Dacia – Colegiul Tehnic „I. D. Lăzărescu” Cugir

Negrea Petru – Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba Iulia

Nicoară Oana – Seminarul Teologic Ortodox „Sf. Simion Ştefan” Alba Iulia

Nistor Ioan – Colegiul Naţional Militar „Mihai Viteazul” Alba Iulia

Nuța Doru Daniel – Liceul „Horea, Cloşca și Crișan” Abrud

Oarga Adina – Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba Iulia

Oargă Serafina – Colegiul Naţional „David Prodan” Cugir

Olteanu Rodica – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Oneţ Liliana – Liceul Tehnologic Silvic Cîmpeni

Păcurar Alexandra – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Palcu Carmen – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Pârjol Ovidiu – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Pârjol Lilia – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Pascal Daniela – Şcoala Gimnazială „Singidava” Cugir

Pintea Eva – Colegiul Economic „Dionisie Pop Marţian” Alba Iulia

Pletea Ioan – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Pop (CIOARA) Ileana – Liceul Teologic Romano-Catolic „GMGK” Alba Iulia

Pop Cristina – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Potinteu Narcisa – Liceul Tehnologic Silvic Cîmpeni

Bolea Nicolae – Seminarul Teologic Ortodox „Sf. Simion Ştefan” Alba Iulia

Botezan Florin – Seminarul Teologic Ortodox „Sf. Simion Ştefan” Alba Iulia

Pintea Eugen Menuț – Seminarul Teologic Ortodox „Sf. Simion Ştefan” Alba Iulia

Rîșteiu Angela – Seminarul Teologic Ortodox „Sf. Simion Ştefan” Alba Iulia

Rodean Cristian – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Rogojan Viorica – Liceul Teoretic „Petru Maior” Ocna Mureş

Romoșan Ovidiu – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Rotche Andreea – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Rusan Roxana – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Rusu Petriana-Sorina – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Săndulache Sergiu – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Sas Gheorghe – Colegiul Tehnic „Alexandru Domşa” Alba Iulia

Sgubea Luminița – Școala Gimnazială Nr. 3 Cugir

Sicoe Rusalin Nicolae – Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud

Sicoe Pamfil – Colegiul Naţional „Horea, Cloşca și Crișan” Alba Iulia

Simion Cecilia – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Sîrbu Camelia – Şcoala Gimnazială „Toma Cocişiu” Blaj

Solomon Adrian – Colegiul Naţional „Inochenţie Micu Clain” Blaj

Stan Valeria Simona – Liceul Tehnologic de Turism și Alimentaţie Arieşeni

Stanciu Aurora – Liceul Teoretic „Petru Maior” Ocna Mureş

Suciu Andreea – Şcoala Gimnazială „Toma Cocişiu” Blaj

Suteu Hermine – Colegiul Naţional „Inochenţie Micu Clain” Blaj

Szekely Elena – Colegiul Naţional „Titu Maiorescu” Aiud

Szilaghi Anemona – Colegiul Naţional „Titu Maiorescu” Aiud

Teodorescu Alin – Colegiul Naţional „David Prodan” Cugir

Ţibacov Leontin – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Ţibacov Sorina – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Tontea Daniel – Liceul Tehnologic Silvic Cîmpeni

Trif Aurelian – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Tudor Dragoș – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Tudor Nicolae – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Țurcaș Angela – Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Alba Iulia

Urdea Gheorghe – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Vanţ Lilica – Colegiul Naţional „David Prodan” Cugir

Vass Paraschiva – Liceul Tehnologic Agricol „Alexandru Borza” Ciumbrud

Vîntu Iulian – Colegiul Naţional „Titu Maiorescu” Aiud

Voina Cristina – Liceul Teoretic „Sf. Iosif” Alba Iulia

Vrânceanu Rita – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Zaharia Adriana – Colegiul Naţional „Inochenţie Micu Clain” Blaj

Zaharie Ion – Colegiul Tehnic „Alexandru Domşa” Alba Iulia

Zelenscaia Vera – Liceul de Arte „Regina Maria” Alba Iulia

Comenteaza

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

ȘTIREA TA - Evenimentele nu se întâmplă doar în fața reporterilor profesioniști. Dacă ești martorul unor evenimente deosebite, fotografiază, filmează și trimite să vadă și alții ceea ce tu ai trait "live". Poți trimite prin Facebook, WhatsApp, sau prin formularul online.

loading...
loading...
Publicitate

ACTUALITATE

Bilanț revoltător al CFR. Trenurile au întârziat șase ani într-u an

avatar

Publicat

tren CFR

Șase ani într-un an. Atât au au avut întârzieri trenurile din România în anul 2018. Statistica vine chiar de la Ministerul Transporturilor. Şi în timp ce la noii oficiali se mulţumesc să constate dezastrul, în Japonia, şeful căilor ferate a demisionat, iar ministrul Transporturilor şi-a cerut public scuze când trenurile de acolo au adunat întârzieri […]

Citește mai departe
Publicitate

EVENIMENT

FOTO: Accident în localitatea Trâmpoiele. O mașină în care se aflau trei persoane s-a răsturnat în râul Ampoi

avatar

Publicat

masina in ampoi

Trei persoane au rămas încarcerate după ce mașina în care se aflau s-a răsturnat. Accidentul s-a petrecut duminică în jurul orei 11.30 în localitatea Trâmpoiele. Potrivit IPJ Alba, persoanele sunt conștiente.

Citește mai departe
Publicitate

EVENIMENT

Până la 1 martie: Înscrieri pentru învățământul universitar, postliceal și liceal militar. Număr de locuri și condiții

avatar

Publicat

armata militari

Tinerii care își doresc o carierp militară trebuie să știe că început, prin Biroul Informare Recrutare, întocmirea dosarelor de candidat pentru instituţiile militare de învăţământ liceal, postliceal şi universitar şi comunică celor interesaţi următoarea ofertă educaţională pentru anul şcolar 2019-2020 (băieţi şi fete). Până la 1 martie au loc recrutări pentru învățământul universitar, postliceal și […]

Citește mai departe
Publicitate

EVENIMENT

Destinul Floricăi Maria Sas din Aiud. Sclavă într-un harem otoman a ajuns Lady în societatea britanică

avatar

Publicat

Florica Maria Sas, fost o exploratoare de origine transilvăneană, este cunoscută azi ca şi Lady Florence Baker. Naţionalitatea lui Sas este disputată şi de maghiari şi de austriaci. Florica s-a născut în 1841 la Aiud, pe atunci aflat sub ocupaţia Imperiului Austriac.     Viaţa tinerei care s-a născut pe 6 august 1841, la Aiud, […]

Citește mai departe
Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate