Opt foşti handbalişti cu performanţe remarcabile din Sebeş au primit titlul de cetăţean de onoare al oraşului
Publicitate
Performanţele remarcabile în domeniul handbalului obţinute de cei opt foşti sportivi i-au determinat pe aleşii locali să le acorde titlul de cetăţean de onoare al municipiului Sebeş, un oraş cu tradiţie în acest sport. A fost astfel răsplătită activitatea acestora ca jucători, antrenori şi profesori.
Vezi cine sunt aceştia, pe Sebeş24.ro.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)