ACTUALITATE
(P) SPAP Sebeș, lucrări de reprofilare a străzii Mihai Viteazul din Petrești
![](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2020/06/collage-3-e1593539281899.jpg)
În urma ploilor abundente înregistrate în cursul lunii iunie, SPAP Sebeș a intervenit, cu utilajele din dotarea municipalității, și pe strada Mihai Viteazul din Petrești.
În această zonă, au fost decolmatate rigolele și s-a intervenit pentru reprofilarea drumului, transmit reprezentanții Primăriei Sebeș într-un comunicat de presă.
Urmăriți Alba24.ro și pe Google News
Dacă ți-a plăcut articolul:
ȘTIREA TA - trimite foto/video la Alba24 prin Facebook, WhatsApp, sau prin formularul online.
![](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2021/09/sigla_alba24_300-x-92-1.png)