Pană de curent în Alba Iulia. Aproximativ 4.000 de abonați au rămas fără energie electrică pentru 25 de minute
Aproximativ 4.000 de abonați din Alba Iulia au rămas fără energie electrică, miercuri după amiază. Pana de curent a durat, potrivit directorului SDEE, Marius Ceteraș, aproximativ 25 de minute.
Situația a fost semnalată de mai mulți cititori Alba24. Întreruperea a fost cauzată de o echipă de muncitori care au secționat un cablu, în timpul unor lucrări la drum, în zona străzii Cloșca.
Publicitate
Defecțiunea a fost identificată de echipele de intervenție, iar furnizarea de electricitate a fost reluată în jurul orei 17.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)