Parcul șahiștilor, mutat lângă Hotel ”Cetate”
Primarul Mircea Hava spune că pasionații acestui sport se vor putea bucura de o locație în care vor putea juca şah și pe timpul sezonului rece. Împătimiții de șah sunt mai mereu prezenți în Parcul Unirii, indiferent de vreme. Vezi declarația primarului Mircea Hava, dar și mai multe imagini cu amenajarea parcului pe Sport.Alba24.ro
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)