Parcul municipal din Aiud a fost închis publicului. Pericol de prăbuşire a copacilor din cauza zăpezii
Parcul municipal din Aiud a fost închis publicului. Decizia administrației locale a fost luată deoarece există pericolul ca mai mulți arbori să se rupă din cauza greutății zăpezii care s-a așternut pe crengile acestora.
Muncipalitatea atrage atenția cetățenilor să evite, de asemenea, parcarea autoturismelor în zonele care prezintă pericol de căderi masive de zăpadă.
Publicitate
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)