PDL Alba vorbeşte despre iminenta dizolvare a USL. Atanasiu: "nu se rupe nimic înainte de a scăpa de Băsescu şi ciuma lui"
Subiectul unei posibile destrămări a USL până la alegeri a fost adus în discuţie de deputatul Clement Negruţ, care susţine că prezenţa lui Victor Ponta în Parlament este primul pas înspre ruperea alianţei: "Sunt convins că acest lucru se va întâmpla şi nu mai mai trece mult până atunci. Eu zic că le mai dăm o lună în Alba şi poate puţin mai mult la nivel naţional. Oricum, din punctul meu de vedere lucrurile sunt radicalizate".
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (1)