Petrecăreţii de la Ziua Naţională au lăsat un deal de gunoaie în urma lor
Consilierul local Cornel Cimpoieş a precizat, pentru Alba24.ro, că au fost mai puţine gunoaie faţă de anii trecuţi, timpul de afară fiind neprielnic pentru petrecere în aer liber.
Cu toate acestea, în total, în această dimineaţă, au fost adunate 90 de metri cubi de deşeuri, în zona Parcului Cetate fiind 75 de metri cubi de deşeuri şi restul - pe Bulevardul Transilvaniei.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)