Pompierii din Alba Iulia au intervenit pentru deblocarea uşii unui apartament. În locuinţă se afla o femeie bolnavă psihic
Detaşamentul de pompieri Alba Iulia a fost solicitat să intervină marţi, la ora 21.00, pe Bulevardul Revoluţiei din municipiu, pentru pentru deblocarea uşii unui apartament. Pompierii militari au intervenit cu o autospecială de intervenţie şi cu o ambulanţă SMURD şi au intrat în apartament pe geam, pentru a permite accesul paramedicilor.
În hol a fost gasită o femeie de 44 de ani, bolnavă psihic. După asigurarea asistenţei medicale la faţa locului a fost transportată la Spitalul de Urgenţă Alba Iulia.
Foto: arhivă
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (1)