Primăria Aiud: Mesaj din partea conducerii instituţiei, pentru cei care îşi sărbătoresc onomastica de Sfântul Ilie
Cu ocazia sărbătorii Sfântului Proroc Ilie Tesviteanul, transmitem tuturor aiudenilor, care își serbează azi onomastică, un călduros „La mulți ani”, multă sănătate, multe realizări și tot ce vă doriți alături de cei dragi.
Iulia Adriana Oana Badea, primarul municipiului Aiud
Helga Lőrincz, viceprimarul municipiului Aiud
Publicitate
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)