Primăria Alba Iulia anunță restricționarea circulației rutiere, în 1 și 3 aprilie, în fața Casei de Cultură a Sindicatelor din municipiu
Publicitate
Potrivit reprezentanților, restricțiile au fost luate ”pentru desfășurarea în bune condiții a exercițiilor demonstrative organizate cu ocazia sărbătoririi a 165 de ani de la înființarea Jandarmeriei Române. Restricțiile de circulație sunt aplicate prin Dispoziția primarului municipiului Alba Iulia nr. 257/2015”.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)