Primăria Sebeș: Intervenții de dezinsecție pe raza municipiului. Atenționări pentru locuitori
Primăria Sebeș informează cetățenii din municipiu că în cursul serii de miercuri, 22 iunie, în funcție de condițiile meteorologice, se vor desfășura intervenții de dezinsecție pe raza domeniului public al municipiului Sebeș.
Produsele folosite sunt avizate de Ministerul Sănătății.
Publicitate
Persoanele cu probleme respiratorii sau cardiace, precum și copiii, sunt rugați să nu intre în raza directă de acțiune a echipamentelor de pulverizat.
Intervențiile sunt monitorizare de reprezentanții Serviciului Public de Administrare a Patrimoniului Sebeș și de Poliția Locală a municipiului.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)