Primele efecte ale ploilor torențiale. Pompierii din Sebeș intervin pentru evacuarea apei din mai multe gospodării
Joi seara în jurul orei 21:30, pompierii din Sebeș au intervenit pentru a evacua apa din mai multe gospodării din Sebeș.
Potrivit ISU Alba, pompierii au intervenit cu o autosepcială pentru a evacua apa din subsolul unor gospodării de pe strada Horea.
Publicitate
Știre în curs de actualizare.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)