Prins la volan, pe DN7, cu permisul suspendat. Bărbat de 60 de ani din comuna Vinţu de Jos, cercetat de poliţişti
Potrivit IPJ Alba, vineri, 21 aprilie, în jurul orei 6.45, poliţiştii Secţiei 2 de Poliție Rurală Vințu de Jos, in timp ce acţionau pe DN 7, l-au depistat pe M.G., de 60 de ani, din comuna Vinţu de Jos, în tip ce conducea un autoturism, având permisul de conducere suspendat.
Publicitate
Faţă de M.G., cercetările sunt continuate sub aspectul comiterii infracțiunii de conducere cu permisul suspendat.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)