PSD anunță că va depune o moțiune simplă împotriva ministrului Sănătății, după incendiul de la ”Matei Balș”
PSD a anunțat, în urmă cu puțin timp, că va depune o moțiune simplă la adresa ministrului Sănătății, Vlad Voiculescu.
Partidul îl consideră pe acesta vinovat de tragedia de la Spitalul ”Matei Balș”, acolo unde un incendiu a izbucnit la pavilionul cu bolnavi de Covid-19.
Publicitate
Liderii PSD urmează să anunțe data moțiunii.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)