SÂMBĂTĂ: Bugetarii din Alba recuperează orele libere de sărbători. Program normal la instituţiile publice
Publicitate
Angajaţii din sistemul bugetar lucrează şi sâmbăta viitoare, pentru a recupera zilele libere din ajunul Crăciunului, 24 decembrie 2012, respectiv ultima zi a anului, 31 decembrie.
Astfel, cei care doresc să rezolve probleme administrative au această ocazie şi în penultima zi din această săptămână.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)