SĂNĂTATE.ALBA24: Directorul DSP Alba, Horea Timiş, cooptat de minister în grupul de lucru privind strategia naţională de sănătate
Publicitate
Directorul DSP Alba a afirmat de mai multe ori că este necesară o astfel de strategie și a fost activ în mai multe acțiuni privind promovarea acestei idei.
Vezi declaraţiile medicului Horea Timiş pe Sănătate.Alba24.ro.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)