SĂNĂTATE.ALBA24: Medicii de familie din județul Alba încheie contracte cu DSP pentru decontarea vaccinurilor
În perioada 22-24 mai, toți medicii de familie din județul Alba încheie contracte cu Direcția de Sănătate Publică cu privire la vaccinare. Prima tură de contracte a fost semnată miercuri, când la sediul DSP s-au prezentat primii medici de familie programați pentru semnarea contractului.
Publicitate
Citiți întregul articol pe Sănătate.Alba24.ro.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)