EVENIMENT
SEBEȘ24: Prima ediție a concursului „Miss Zilele Sebeșului” a fost câștigat de Daniela Marian, o tânără de Teiuș
![](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2013/08/miss-sebes.jpg)
Vezi galerie foto de la eveniment pe Sebeș.Alba24.ro
Urmăriți Alba24.ro și pe Google News
Dacă ți-a plăcut articolul:
ȘTIREA TA - trimite foto/video la Alba24 prin Facebook, WhatsApp, sau prin formularul online.
![](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2021/09/sigla_alba24_300-x-92-1.png)
sebes4ever
luni, 19.08.2013 at 08:45
Castigatoarea concursului MISS SEBES era din TEIUS!!!!!Ce naiba a fost in capul organizatorilor?E Miss Sebes sau NU? Nu trebuiau inscrise concurente dinafara Sebesului. A noastra a iesit pe locul 2 intre una din Teius si una di ALBA IULIA…SUNTETI DUSI CU CAPUL? SI CE NEVOIE A FOST SA SE CHELTUIASCA INCA 20.000 DE LEI PE SCENA 2? Programul la scena 2 se incheia cand incepea cel de pe scena1.De ce a fost necesara a doua scena?Prezentarea a costat 15000 lei.Chiar nu se putea fara Varciu?
Inca o o intrebare pentru organizatori :Ce amestec a avut in organizare GINO?Ce comision si-a tras din toata povestea ca am vazut ca dadea ordine pe la scene cu agenda si pixul in mana…Se aude ca el a fost si cel care a intermediat contractul cu cei care au adus scenele.A fost cumva o afacere a PDL pe bani publici? Se pare ca da !