SPORT.ALBA24.RO: Voința Sebeș - CSȘ Sighișoara 33-21. Victorie fără emoții pentru gruparea lui Weber. Incidente la finalul primei reprize
Publicitate
Echipa lui Weber a fost destul de relaxată în prima parte, drept urmare a încasat rapid trei cartonașe galbene, însă ulterior, sebeșenii și-au revenit și au reușit să termine prima repriză cu șase goluri avans.
Citește articolul integral pe Sport.Alba24.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)