"Stand Up In The City": Teo, Vio şi Costel au oferit o nouă porție de râs albaiulienilor
Înverșunat. Genial. Amuzant. Profet. Simpatic. Misogin - TEO.
Buzău. Tȃnăr. Supus. Trăieşte pe lȃnga Teo şi Costel - VIO.
Mic. Jucăuş. Din Bacău - COSTEL.
Pe scenă au intrat, pe rând, Costel, Vio, apoi Teo, fiecare dintre ei abordând un stil original şi încercând să "acopere" toate gusturile şi aşteptările publicului. Show-ul a durat două ore, timp în care albaiulienii au avut de unde alege, cei trei reuşind să le descreţească frunţile tuturor celor din sală.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (6)