ȘTIREA TA pe Alba24: Din seria „Ai parcat ca un bou”. Un albaiulian și-a lăsat bolidul pe zona verde de pe Bulevardul Transilvaniei
„Nesimțirea întrece orice măsură atunci când mașina îți permite. Cei cu bolizii de zeci de mii de euro își permit să parcheze unde vor, iar poliția locală închide ochii atunci când astfel de mașini sunt lăsate fie pe trotuare sau pe spațiile verzi, cum este cazul de față”, ne scrie cititorul Alba24.
Acesta a trimis pe redacția ziarului imagini cu un autoturism parcat pe zona verde chiar pe Bulevardul Transilvaniei din Alba Iulia.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (3)