ȘTIREA TA pe Alba24: Parcările „nesimțite” continuă în Alba Iulia. Trecere de pietoni, loc de parcare liber pentru doi șoferi
Din seria parcărilor „inspirate” din Alba Iulia, un cititor Alba24 a surprins două autoturisme staţionate pe o trecere de pietoni situată pe strada Septimius Severus din municipiu.
Pentru o parte dintre şoferii albaiulieni, trecerile de pietoni sau trotuarele reprezintă locurile ideale pentru a-și lăsa autoturismele, în situația în care aceștia se grăbesc sau locurile de parcare din apropiere sunt ocupate.
„Rugăm Primăria să trimită firma ce se ocupă cu parcările, pe strada Septimius Severus, să refacă marcajul la parcări și să ne traseze pe unde putem trece strada. Păcat, suntem în 2016”, a transmis cititorul Alba24.
Dacă surprindeţi situaţii sau evenimente pe care le consideraţi de interes pentru comunitate, aşteptăm informaţii şi imagini pe Ştirea Ta pe Alba24.ro
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (1)