FOTO: Peste 30 de elevi de la Colegiul Militar din Alba Iulia, avansați în grad. Rolul în formarea colegilor din clase mai mici
Peste 30 de elevi de la Colegiul Național Militar ”Mihai Viteazul” din Alba Iulia au fost avansați în grad și numiți în funcții de comandă în cadrul subunităților de elevi. Este vorba despre elevi din...