Tânăr de 17 ani, rănit, după ce s-a răsturnat cu un motociclu pe şosea, la Mărtinie. A ajuns la spital
Accidentul s-a produs duminică, la ora 3.00, pe raza localităţii Mărtinie. Au intervenit poliţiştii din Sebeş care au stabilit că L.A., de 17 ani, din comuna Șugag, în timp ce conducea un motociclu, a pierdut controlul asupra acestuia şi s-a răsturnat pe carosabil.
Publicitate
În urma accidentului, tânărul a suferit mai multe leziuni şi a fost transportat la spitalul din Sebeş de unde a fost transferat la spitalul din Alba Iulia, pentru investigaţii de specialitate.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)