Tânăr de 18 ani din Alba Iulia, cu dosar penal. A fost prins în timp ce conducea un moped, fără permis
Potrivit IPJ Alba, duminică, 29 mai, în jurul orei 18.00, poliţiştii de ordine publică din cadrul Poliţiei Municipiului Alba Iulia l-au depistat pe C.T.A., de 18 ani, din Alba Iulia, în timp ce circula cu un moped, pe strada Viilor, fără a poseda permis de conducere pentru nicio categorie de autovehicule.
Publicitate
Faţă de tânăr, cercetările sunt continuate sub aspectul comiterii infracțiunii de conducere fără permis.
foto: arhivă
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)