Tânăr din Alba Iulia, cu dosar penal, după ce a distrus un automat de cafea. Prejudiciu de 1000 de lei
Un tânăr din Alba Iulia s-a ales cu dosar penal după ce a lovit un automat de cafea şi aprodus un prejudiciu de 1000 de lei.
Potrivit IPJ Alba, poliţiştii de investigaţii criminale din cadrul Poliţiei Municipiului Alba Iulia l-au depistat pe un tânăr de 28 de ani, din Alba Iulia, ca persoană bănuită de comiterea unei infracțiuni de distrugere.
Publicitate
În 5 iunie, seara, în timp ce se afla pe strada Iașilor din Alba Iulia, acesta ar fi lovit un automat de cafea, provocând un prejudiciu de 1.000 de lei.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)