Tânăr din judeţul Prahova, cu dosar penal la Sebeş. A fost prins la volanul unui autoturism, fără permis
Potrivit IPJ Alba, în noaptea de miercuri spre joi, în jurul orei 1.45, poliţiştii de ordine publică din cadrul Poliţiei municipiului Sebeş l-au depistat pe un tânăr de 23 de ani, din comuna Băneşti, judeţul Prahova, în timp ce conducea un autoturism, pe strada Lucian Blaga din municipiu, fără a poseda permis de conducere pentru nicio categorie de autovehicule.
Publicitate
Faţă de F.M.B., cercetările sunt continuate sub aspectul comiterii infracțiunii de conducere fără permis.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)