Tânăra de 17 ani din Alba Iulia, dată dispărută de familie de 12 zile, s-a întors acasă. Precizările Poliției Alba
Tânăra de 17 ani din Alba Iulia, dată dispărută de familie de 12 zile, s-a întors acasă. Poliția Alba a anunțat că, din primele date, minora nu a fost victima vreunei infracțiuni.
Poliția Alba Iulia a fost sesizată în 7 octombrie privind faptul că minora plecase de la domiciliul bunicii ei, în 6 octombrie și nu mai revenise. Nu anunțase unde se afla.
Publicitate
Vineri, 18 octombrie, Poliția Alba a comunicat că fata s-a întors acasă.
”Minora a revenit la domiciliu. Din cercetările preliminare, reiese că nu ar fi fost victima vreunei infracțiuni”, potrivit IPJ Alba.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)